loader image
Vi har mange aktiviteter for dig og din hund, se under aktivtetsgrupper

Markprøve

2022

Reg.nrDatoArrangørDommerKlassePræmieringPlacering
AlbaDK21777/202018.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
AlbaDK21777/202019.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekUnghunde klasse IP  
AndersineDK11952/202014.03.2022Thy (k), SJDOle Dahl MadsenUnghunde klasse IP  
AndersineDK11952/202018.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenUnghunde klasse IP  
AndersineDK11952/202019.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerUnghunde klasse 1, 1UK   
Aulumboens NugaDK01538/201806.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjÅben klasse IP  
Aulumboens PokerDK07327/201906.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjÅben klasse IP  
Aulumboens PokerDK07327/201913.03.2022Tuse Næs (k), DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse IP  
Aulumboens PokerDK07327/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
Aulumboens PokerDK07327/201919.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Aulumboens Q-CodyDK09017/201906.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDOle Dahl MadsenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-CodyDK09017/201914.03.2022Thy (k), SJDErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Aulumboens Q-CodyDK09017/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-CodyDK09017/201919.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-CodyDK09017/201909.04.2022Læsø (k), SJDMichael Sanner ChristensenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-EnyaDK09018/201918.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-EnyaDK09018/201919.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenÅben klasse IP  
Aulumboens Q-SalutDK05649/202004.03.2022Broby (k), SJDErling ClausenÅben klasse 1   
Aulumboens Q-SalutDK05649/202029.03.2022Assens (vk), SJDOle Dahl MadsenInternational Vinderklasse  Udgår 
Aulumboens Q-SalutDK05649/202018.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Aulumboens Q-SalutDK05649/202019.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Aulumboens S-LouiDK09436/202101.04.2022Vildbjerg, ESKSvend Aage VadUnghunde klasse IP  
Aulumboens S-LouiDK09436/202124.03.2022Jylland/Fyn, DGSKUlrik StadelhoferUnghunde klasse IP  
Aulumboens SofusDK09438/202113.03.2022Bjerre Herred (k), SJDOle Dahl MadsenUnghunde klasse 1   
Aulumboens SofusDK09438/202116.03.2022Terkelsbøl (k), DJSøren Stenhøj JørgensenUnghunde klasse 1   
Aulumboens SofusDK09438/202118.03.2022Haslev, DBKJens HansenUnghunde klasse 1   
Aulumboens SofusDK09438/202119.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenUnghunde klasse IP  
Bandittens Frække AstiDK20276/202006.03.2022Tuse Næs (k), SJDClaus M. NielsenUnghunde klasse IP  
Bandittens Frække AstiDK20276/202018.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Bandittens Frække AstiDK20276/202019.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
DustyDK16157/201905.03.2022Salling (k), SJDBrian Hinge KroghÅben klasse 1   
DustyDK16157/201919.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerÅben klasse 1, 1 ÅK   
DustyDK16157/201920.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
DustyDK16157/201922.03.2022Herning (vk), SJDHans Peter ClausenInternational Vinderklasse  Udgår 
DustyDK16157/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
DustyDK16157/201923.03.2022Sønderjylland Ballum/Rejsby, DGSKPoul Valdemar NielsenInternational Vinderklasse  Udgår 
Egsgård CherieDK15639/202006.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjUnghunde klasse IP  
Egsgård CherieDK15639/202018.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
Egsgård CherieDK15639/202019.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenUnghunde klasse 1   
Egsgård Lord Diablo DK15634/202024.03.2022Jylland/Fyn, DGSKSvend Aage VadUnghunde klasse 1   
Egsgård Lord Diablo DK15634/202025.03.2022Jylland/Fyn, DGSKUlrik StadelhoferUnghunde klasse 1   
Egsgård Lord Diablo DK15634/202018.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse 1   
Egsgård Lord Diablo DK15634/202019.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerUnghunde klasse IP  
Egsgård Lord Diablo DK15634/202001.04.2022Horsens, DISKSøren Stenhøj JørgensenÅben klasse IP  
Egsgård MarcoDK15635/202019.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse 1   
Eirams Frekke Freke SE25591/201818.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenÅben klasse IP  
Eirams Frekke Freke SE25591/201819.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenÅben klasse IP  
Engbjergvejs IdaDK11480/201325.03.2022Sjælland, DGSKErling ClausenÅben klasse 2   
Engbjergvejs IdaDK11480/201318.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Engbjergvejs IdaDK11480/201319.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Engbjergvejs IdaDK11480/201326.03.2022Sjælland, DGSKPoul Valdemar NielsenÅben klasse IP  
Engbjergvejs InkaDK11484/201319.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerÅben klasse 2   
Engbjergvejs InkaDK11484/201320.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
Engbjergvejs OniDK09222/201815.03.2022Terkelsbøl (vk), DJJohn BakInternational Vinderklasse  Udgår 
Engbjergvejs OniDK09222/201820.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
Engbjergvejs OniDK09222/201822.03.2022Herning (vk), SJDJohn BakInternational Vinderklasse  Udgår 
Engbjergvejs OniDK09222/201819.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Engbjergvejs Rico DK11261/202119.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
Engbjergvejs Rico DK11261/202101.04.2022Horsens, DISKFlemming SørensenUnghunde klasse IP  
Evenstadrypas C-Alex JrNO36795/2005.03.2022Hjørring (k), SJDJesper Kjærulff HansenÅben klasse IP  
Evenstadrypas C-Alex JrNO36795/2006.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDJan KochÅben klasse IP  
Evenstadrypas EgonNO47055/2105.03.2022Hjørring (k), SJDJesper Kjærulff HansenUnghunde klasse IP  
Evenstadrypas EgonNO47055/2106.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDJan KochUnghunde klasse IP  
Fønsvigs JouieDK13285/201420.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  Udgår 
Gullsmedåsens N Rädda JoppeNO48053/2025.03.2022Jylland/Fyn, DGSKUlrik StadelhoferUnghunde klasse 2   
Gullsmedåsens N Rädda JoppeNO48053/2023.03.2022Jylland/Fyn, DGSKUlrik StadelhoferUnghunde klasse IP  
Gullsmedåsens N Rädda JoppeNO48053/2024.03.2022Jylland/Fyn, DGSKRobert PaulsenUnghunde klasse IP  
Gullsmedåsens N Rädda JoppeNO48053/2026.03.2022Jylland/Fyn, DGSKJens HansenUnghunde klasse IP  
Holtelands Kensi DK13030/201718.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 2   
Holtelands Kensi DK13030/201719.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Holtelands Kensi DK13030/201725.03.2022Sjælland, DGSKErling ClausenÅben klasse IP  
Holtelands Kensi DK13030/201726.03.2022Sjælland, DGSKPoul Valdemar NielsenÅben klasse IP  
KenzoDK10251/201310.03.2022Tuse Næs (vk), DJClaus M. NielsenInternational Vinderklasse  1 , Cacit
KenzoDK10251/201320.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  4  
KenzoDK10251/201310.04.2022Tuse Næs, SJDPoul Valdemar NielsenMesterskabsprøven  2 , CK
Klaphattens BowieDK20092/201618.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse 1   
Klaphattens BowieDK20092/201620.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  Udgår 
Klaphattens BowieDK20092/201613.03.2022Esbjerg (k), SJDHans Peter ClausenÅben klasse IP  
Klaphattens BowieDK20092/201619.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Klaphattens EmmaDK03167/201405.03.2022Assens (vk), SJDRobert PaulsenInternational Vinderklasse  Udgår 
Klettens A TrondDK16162/201814.03.2022Thy (k), SJDErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Klettens A TrondDK16162/201809.04.2022Læsø (k), SJDMichael Sanner ChristensenÅben klasse IP  
Kuhlmann's Djipsy DK07802/202006.03.2022Tuse Næs (k), SJDJohn BakUnghunde klasse IP  
Kuhlmann's Djipsy DK07802/202018.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenUnghunde klasse IP  
Kuhlmann's D-NelsonDK07799/202011.03.2022Vejen, Dansk Jagthunde DerbySvend Aage VadUnghunde klasse 1   
Kuhlmann's D-NelsonDK07799/202018.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenUnghunde klasse 1   
Kuhlmann's D-NelsonDK07799/202019.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerUnghunde klasse IP  
Lilli du Bois CourcolDK04240/201619.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekÅben klasse 1   
Lilli du Bois CourcolDK04240/201615.03.2022Terkelsbøl (vk), DJSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  2 , CK
Lilli du Bois CourcolDK04240/201620.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
Lilli du Bois CourcolDK04240/201610.04.2022Tuse Næs, SJDPoul Erik DahlMesterskabsprøven IP  
LivaDK06905/201720.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  Udgår 
LouisDK03588/201720.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  3  
LouisDK03588/201730.03.2022Kalundborg (vk), SJDSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
Luca DK21776/202018.03.2022Haslev, DBKJens HansenUnghunde klasse IP  
Luca DK21776/202019.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerUnghunde klasse IP  
Lyngroden's PiaDK06387/201918.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Lyngroden's PiaDK06387/201919.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Mønboens Altesse DK05946/202006.03.2022Tuse Næs (k), SJDClaus M. NielsenUnghunde klasse IP  
Mønboens Altesse DK05946/202018.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Mønboens Altesse DK05946/202019.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse 1   
Mønboens Altesse DK05946/202026.03.2022Sjælland, DGSKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse IP  
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202026.03.2022Sjælland, DGSKJørn Hunnar BowitzUnghunde klasse 1   
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202006.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjUnghunde klasse IP  
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202011.03.2022Vejen, Dansk Jagthunde DerbySvend Aage VadUnghunde klasse 1   
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202013.03.2022Tuse Næs (k), DJJan AndreasenUnghunde klasse IP  
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202018.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Mønboens Lussac Saint EmilioDK05945/202019.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekUnghunde klasse IP  
NollDK12216/202006.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDOle Dahl MadsenUnghunde klasse 1   
NollDK12216/202011.03.2022Vejen, Dansk Jagthunde DerbySvend Aage VadUnghunde klasse 2   
Ose de KerveillantDK11190/201818.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse 1   
Ose de KerveillantDK11190/201820.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
PaxDK16158/201913.03.2022Esbjerg (k), SJDHans Peter ClausenÅben klasse 1   
PaxDK16158/201918.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenÅben klasse 2   
PaxDK16158/201920.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  1  
PaxDK16158/201930.03.2022Kalundborg (vk), SJDThomas StenbekInternational Vinderklasse  Udgår 
PaxDK16158/201910.04.2022Tuse Næs, SJDPoul Valdemar NielsenMesterskabsprøven IP  
PaxDK16158/201923.03.2022Sønderjylland Ballum/Rejsby, DGSKJørn Gunnar BowitzInternational Vinderklasse  Udgår 
Pvn's DianaDK20322/201616.03.2022Terkelsbøl (k), DJSøren Stenhøj JørgensenÅben klasse IFF  
Pvn's DianaDK20322/201624.03.2022Jylland/Fyn, DGSKAllan NissenÅben klasse IP  
Pvn's PerraDK07546/201918.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Pvn's PetraDK07545/201925.03.2022Sjælland, DGSKSvend Aage VadÅben klasse 2   
Pvn's PetraDK07545/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse 2   
Pvn's PetraDK07545/201906.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjÅben klasse IP  
Pvn's PetraDK07545/201913.03.2022Tuse Næs (k), DJBjarne NørhaveÅben klasse IP  
Pvn's PetraDK07545/201919.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Pvn's PokerDK07541/201918.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 2   
Pvn's PokerDK07541/201905.03.2022Holsted (k), SJDAllan BredsgaardÅben klasse IP  
Pvn's PokerDK07541/201913.03.2022Holsted (k), SJDRobert PaulsenÅben klasse IP  
Pvn's PokerDK07541/201919.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerÅben klasse IP  
Pvn's PokerDK07541/201901.04.2022Vildbjerg, ESKThomas Dahl KlitÅben klasse IP  
Pvn's RagnhildDK16508/202013.03.2022Bjerre Herred (k), SJDOle Dahl MadsenUnghunde klasse IP  
Pvn's RagnhildDK16508/202018.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
Pvn's RagnhildDK16508/202019.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekUnghunde klasse IP  
Pvn's RagnhildDK16508/202001.04.2022Vildbjerg, ESKThomas Dahl KlitUnghunde klasse IP  
Pvn's RagnhildDK16508/202024.03.2022Jylland/Fyn, DGSKSvend Aage VadUnghunde klasse IP  
Pvn's Ramses DK16511/202005.03.2022Holsted (k), SJDAllan BredsgaardUnghunde klasse IP  
Pvn's Ramses DK16511/202013.03.2022Holsted (k), SJDRobert PaulsenUnghunde klasse 1   
Pvn's Ramses DK16511/202018.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse 1   
Pvn's Ramses DK16511/202019.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerUnghunde klasse IP  
Rakkelhanan's E-FranchNO39822/2109.04.2022Læsø (k), SJDMichael Sanner ChristensenUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/025.03.2022Jylland/Fyn, DGSKPoul Erik DahlUnghunde klasse 1   
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/018.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse 1   
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/019.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/020.03.2022Fyn, Dansk Pointer KlubAnders VarmingUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/023.03.2022Jylland/Fyn, DGSKOve Nissen NielsenUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/024.03.2022Jylland/Fyn, DGSKSvend Aage VadUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/026.03.2022Jylland/Fyn, DGSKJens HansenUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/001.04.2022Horsens, DISKErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/002.04.2022Horsens, DISKErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse IP  
Rio De La Plaine Marat LOF 312711/003.04.2022Horsens, DISKJohn BakUnghunde klasse 1   
SjanneDK11038/201919.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenÅben klasse 1   
SjanneDK11038/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse 2   
SjanneDK11038/201920.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  Udgår 
Stenhøj SaraDK17093/201619.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekÅben klasse IP  
Stevnsåen's AlbinDK02307/202019.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Stevnsåen's CavaDK10049/201906.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjÅben klasse 1   
Stevnsåen's CavaDK10049/201926.03.2022Sjælland, DGSKJørn Hunnar BowitzÅben klasse 2   
Stevnsåen's CavaDK10049/201919.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Stevnsåen's CavaDK10049/201920.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  Udgår 
Stevnsåen's CavaDK10049/201930.03.2022Kalundborg (vk), SJDAllan NissenInternational Vinderklasse  Udgår 
Stevnsåen's CavaDK10049/201923.03.2022Sønderjylland Ballum/Rejsby, DGSKJoakim Skovgaard LarsenInternational Vinderklasse  Udgår 
Stevnsåen's CharlieDK05112/202119.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenUnghunde klasse IP  
Stevnsåen's GajaDK09842/201719.03.2022Haslev, DBKMogens Vestergaard HansenÅben klasse IP  
Stevnsåen's Iris SE59100/201913.03.2022Tuse Næs (k), DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse IP  
Stevnsåen's Iris SE59100/201918.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Stevnsåen's Sally DK06958/201506.03.2022Tuse Næs (k), SJDJohn BakÅben klasse IP  
Stevnsåen's Sally DK06958/201518.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
Stevnsåen's Sally DK06958/201519.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekÅben klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201825.03.2022Sjælland, DGSKAllan NissenÅben klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201826.03.2022Sjælland, DGSKThore LarssonÅben klasse IP  
Strandbys Bon DK06237/201420.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghInternational Vinderklasse  5  
Strandbys FilleDK09166/201705.03.2022Salling (k), SJDBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Strandbys FilleDK09166/201706.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDOle Dahl MadsenÅben klasse IP  
Strandbys FilleDK09166/201718.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenÅben klasse IP  
Strandbys FilleDK09166/201719.03.2022Haslev, DBKThomas StenbekÅben klasse IP  
Strandbys Frække Frida DK09167/201918.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenÅben klasse 1   
Strandbys Frække Frida DK09167/201813.03.2022Tuse Næs (k), DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 2   
Strandbys Frække Frida DK09167/201706.03.2022Tuse Næs (k), SJDSøren StenhøjÅben klasse IP  
Strandbys Frække Frida DK09167/202019.03.2022Haslev, DBKJohn BakÅben klasse IP  
Strandbys Frække Frida DK09167/202120.03.2022Haslev, DBKSøren Stenhøj JørgensenInternational Vinderklasse  2  
Strandbys Frække Frida DK09167/202230.03.2022Kalundborg (vk), SJDAllan NissenInternational Vinderklasse  1 , CK
Strandbys Frække Frida DK09167/202310.04.2022Tuse Næs, SJDJoakim Skovgaard LarsenMesterskabsprøven IP  
Strandbys Gaia DK17048/201804.03.2022Broby (k), SJDErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Strandbys Gaia DK17048/201813.03.2022Esbjerg (k), SJDHans Peter ClausenÅben klasse IP  
Strandbys Gaia DK17048/201818.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Strandbys Gaia DK17048/201819.03.2022Haslev, DBKNiels Erik KrügerÅben klasse IP  
Strandbys Gaia DK17048/201801.04.2022Horsens, DISKErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Strandbys Huxi DK06585/202006.03.2022Gl. Toftegaard (k), SJDJan KochUnghunde klasse IP  
Tot DK10476/201818.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
Tot DK10476/201819.03.2022Haslev, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
TricoDK11457/201926.03.2022Jylland/Fyn, DGSKJens HansenÅben klasse 2   
TricoDK11457/201918.03.2022Haslev, DBKJens HansenÅben klasse IP  
Vanity Ici NO30967/2123.03.2022Jylland/Fyn, DGSKUlrik StadelhoferUnghunde klasse IP  
Vincent DK06522/201704.03.2022Broby (k), SJDErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201705.03.2022Holsted (k), SJDUlrik StadelhoferÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201706.03.2022Tuse Næs (k), SJDJohn BakÅben klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202004.03.2022Broby (k), SJDErling ClausenUnghunde klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202005.03.2022Salling (k), SJDBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202018.03.2022Haslev, DBKClaus M. NielsenUnghunde klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202019.03.2022Haslev, DBKJohn BakUnghunde klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202001.04.2022Horsens, DISKErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse IP  
Østfyns Nola DK07181/202002.04.2022Horsens, DISKFlemming SørensenUnghunde klasse IP  
Østfyns OfeliaDK21240/202001.04.2022Horsens, DISKErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse IP  
Østfyns OfeliaDK21240/202002.04.2022Horsens, DISKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse IP  

2021

NavnReg.nrDatoArrangørDommerKlassePræmieringPlacering
Allie Team Del Crepo JR 72068EB12.09.2021Gl. Toftegaard (k), SJDOve Steen PetersenUnghunde klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201807.03.2021Tuse Næs (k), SJDPoul VestervangÅben klasse 2   
Aulumboens Nuga DK01538/201805.03.2021Broby (k), Sjd Robert PaulsenÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201814.03.2021Tuse Næs (k), DJBjarne NørhaveÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201819.03.2021Tuse Næs, DISKMogens Vestergaard HansenÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201830.08.2021Terkelsbøl (k), DJErik Lykkegaard WinklerÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201831.08.2021Terkelsbøl (k), DJJan AndreasenÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201805.09.2021Tuse Næs (k), DJPoul VestervangÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201811.09.2021Haslev (k), SJDAnders VarmingÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201812.09.2021Tuse Næs (k), SJDJohn BakÅben klasse 0 
Aulumboens Nuga DK01538/201920.11.2021Brande (b), SjdJohn BakBrugsklasse IP  
Aulumboens Pan DK07328/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlUnghunde klasse 1   
Aulumboens Pan DK07328/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenUnghunde klasse 0 
Aulumboens PokerDK07327/201914.03.2021Tuse (k) Prøve 2, DJAllan NissenUnghunde klasse 1   
Aulumboens PokerDK07327/201905.03.2021Broby (k), Sjd Robert PaulsenUnghunde klasse 2   
Aulumboens PokerDK07327/201926.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 0 
Aulumboens PokerDK07327/201919.03.2021Tuse Næs, DISKJan AndreasenUnghunde klasse 0 
Aulumboens PokerDK07327/201920.03.2021Tuse Næs, DISKBjarne NørhaveUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-Cody DK09017/201906.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDFlemming Fuglede JørgensenUnghunde klasse 1   
Aulumboens Q-Cody DK09017/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 1   
Aulumboens Q-Cody DK09017/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 1   
Aulumboens Q-Cody DK09017/201914.03.2021Dalbyover (k), DJOve Steen PetersenUnghunde klasse 2   
Aulumboens Q-Cody DK09017/201920.03.2021Dgsk Markprøve 4 Borupgård, DGSKFlemming Fuglede JørgensenUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-Cody DK09017/201907.03.2021Videbæk (k), SJDErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-EnyaDK09018/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 1   
Aulumboens Q-EnyaDK09018/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-SalutDK05649/202026.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-SalutDK05649/202012.03.2021Kerteminde (halv Prøve), SjdPoul Erik DahlUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-Salut DK05649/202010.09.2021Broby (k), SJDErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse 0 
Aulumboens Q-Salut DK05649/202024.09.2021Lourupvej 30, Holsted - Uk/Åk, DGSKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 0 
Bindesbøls Eya DK13851/201826.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKPoul VestervangÅben klasse 0 
Breton Banden Soleil DK18599/201627.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Breton Banden Soleil DK18599/201607.03.2021Tuse Næs (k), SjdPoul VestervangÅben klasse 0 
Breton Banden Soleil DK18599/201619.03.2021Tuse Næs, DISKPoul VestervangÅben klasse 0 
Breton Banden Soleil DK18599/201621.03.2021Tuse Næs, DISKJan AndreasenÅben klasse 0 
Cassi DK11464/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 1   
Doris DK08696/201726.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Doris DK08696/201727.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlÅben klasse 0 
Dusty DK16157/201919.03.2021Dgsk Markprøve 3 Rødkærsbro, Poul Valdemar NielsenUnghunde klasse 1   
Dusty DK16157/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 1   
Dusty DK16157/201910.04.2021Nr. Aaby, DBKErling ClausenUKKVinder1
Dusty DK16157/201914.03.2021Bjerre Herred (k), DJBrian Hinge KroghUnghunde klasse 0 
Dusty DK16157/201906.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDAnders VarmingUnghunde klasse 0 
Egsgård Marco DK15635/202011.09.2021Haslev (k), SJDAnders VarmingUnghunde klasse 1   
Egsgård Tjalfe DK16982/201328.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghVinder klasse Vinder3  
Engbjergvejs IdaDK11480/201326.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 2   
Engbjergvejs IdaDK11480/201326.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Engbjergvejs IdaDK11480/201327.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 0 
Engbjergvejs IdaDK11480/201327.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 0 
Engbjergvejs Ida DK11480/201305.09.2021Tuse Næs (k), DJAllan NissenÅben klasse 0 
Engbjergvejs Ida DK11480/201311.09.2021Haslev (k), SJDAnders VarmingÅben klasse 0 
Engbjergvejs OniDK09222/201827.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlÅben klasse 1   
Engbjergvejs OniDK09222/201806.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDFlemming Fuglede JørgensenÅben klasse 0 
Engbjergvejs Oni DK09222/201826.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Engbjergvejs Oni DK09222/201817.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 2   
Engbjergvejs Oni DK09222/201823.10.2021Kolding (b), SJDErling ClausenBrugsklasse 2   
Engbjergvejs Oni DK09222/201817.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 2   
Engbjergvejs Oni DK09222/201923.10.2021Kolding (b), SjdErling ClausenBrugsklasse 2   
Engbjervejs InkaDK11484/201305.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardÅben klasse 0 
Enya DK08323/201617.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 0 
Enya DK08323/201617.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse IP  
Enya DK08323/201620.11.2021Brande (b), SjdHans Peter ClausenBrugsklasse IP  
Evenstadrypas C-Alex Jr NO36795/2004.09.2021Holsted (k), DJErling ClausenUnghunde klasse 0 
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201607.03.2021Dalbyover (k), SjdOle Dahl MadsenÅben klasse 0 
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201626.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenÅben klasse 0 
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201627.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlÅben klasse 0 
Gullsmedåsens N Rädda Joppe NO48053/2011.09.2021Stouby (k), SJDJoakim Skovgaard LarsenUnghunde klasse 2   
Gullsmedåsens N Rädda Joppe NO48053/2012.09.2021Gl. Toftegaard (k), SJDOve Steen PetersenUnghunde klasse 0 
Gullsmedåsens N Rädda Joppe NO48053/2025.09.2021Lourupvej 30, Holsted, Uk/Åk, DGSKAnton DahlUnghunde klasse 0 
Holtelands Kensi DK13030/201726.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Holtelands Kensi DK13030/201727.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 0 
Holtelands Kensi DK13030/201705.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardÅben klasse 0 
Jokvanto’s Lille-Bøtta NO33200/1820.11.2021Brande (b), SjdHans Peter ClausenBrugsklasse IP  
KenzoDK10251/201324.03.2021Herning (vk), Sjd DBRobert PaulsenInternational Vinderklasse Vinder4  
Klaphattens Bowie DK20092/201614.03.2021Tuse (k) Prøve 2, DJAllan NissenÅben klasse 3   
Klaphattens Bowie DK20092/201626.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Klaphattens Bowie DK20092/201627.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Klaphattens Bowie DK20092/201619.09.2021Holsted (b), SJDHans Peter ClausenBrugsklasse 0 
Klaphattens Bowie DK20092/201627.09.2021Holsted (b), SJDErik Lykkegaard WinklerBrugsklasse 0 
Klaphattens Emma DK03167/201417.09.2021Sindal (b), SJDAnton DahlBrugsklasse 0 
Klaphattens Emma DK03167/201418.09.2021Føllenslev (b), SJDAllan BredsgaardBrugsklasse 0 
Klaphattens Emma DK03167/201425.09.2021Falster, Dansk Breton KlubThomas StenbekVinder klasse Vinder1
Klaphattens Emma DK03167/201417.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 0 
Klaphattens Emma DK03167/201423.10.2021Kolding (b), SJDJoakim Skovgaard LarsenBrugsklasse 2   
Klaphattens Emma DK03167/201417.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse IP  
Klaphattens Emma DK03167/201423.10.2021Kolding (b), SjdJoakim Skovgaard LarsenBrugsklasse 2   
Klaphattens Emma DK03167/201411.11.2021Terkelsbøl (k), DJErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Klaphattens Emma DK03167/201412.11.2021Terkelsbøl (k), DJErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Klaphattens Emma DK03167/201420.11.2021Brande (b), SjdJohn BakBrugsklasse 1   
Klettens A Trond DK16162/201820.03.2021Dgsk Markprøve 4 Borupgård, DGSKFlemming Fuglede JørgensenÅben klasse 0 
Klettens A Trond DK16162/201806.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDAnders VarmingÅben klasse 0 
Klettens A Trond DK16162/201826.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenÅben klasse 0 
Klettens A Trond DK16162/201807.03.2021Videbæk (k), SJDKirstein Risvig HenriksenÅben klasse 0 
Klettens A Trond DK16162/201817.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 0 
Klettens A Trond DK16162/201817.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse IP  
Kuhlmann's DjipsyDK07802/202026.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 0 
Kuhlmann's DjipsyDK07802/202027.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 0 
Kuhlmann's Djipsy DK07802/202012.09.2021Tuse Næs (k), SJDJohn BakUnghunde klasse 0 
Lady du Fief des KallistosDK18126/201503.04.2021Sydjylland (k), SJDOve Steen PetersenÅben klasse 1   
Lady du Fief des KallistosDK18126/201521.03.2021Dgsk Markprøve 9 Dronninglund, DGSKJesper Kjærulff HansenÅben klasse 0 
Lady du Fief des KallistosDK18126/201527.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Lilli du Bois Courcol DK04240/201624.03.2021Herning (vk), Sjd DBRobert PaulsenInternational Vinderklasse Vinder5  
Liva DK06905/201814.03.2021Bjerre Herred (k), DJBrian Hinge KroghÅben klasse 2   
Liva DK06905/201924.03.2021Herning (vk), Sjd DBRobert PaulsenInternational Vinderklasse Vinder1, CK
Liva DK06905/201706.03.2021Salling (k), Sjd DBPoul Aagaard SørensenÅben klasse 0 
LouisDK03588/201705.04.2021Holbæk Forårs DMVinder1
LouisDK03588/201730.03.2021Kalundborg (vk), SjdNiels Erik KrügerInternational Vinderklasse Vinder2, CK R.Cacit
Louis DK03588/201718.09.2021Føllenslev (b), SJDAllan BredsgaardBrugsklasse 2   
LukaDK14654/201807.03.2021Videbæk (k), SJDKirstein Risvig HenriksenÅben klasse 2   
LukaDK14654/201813.03.2021Holsted (k) Prøve 3, SjdAnton DahlÅben klasse 0 
LukaDK14654/201826.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 0 
LukaDK14654/201827.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenÅben klasse 0 
Lukas DK09304/201524.03.2021Herning (vk) Prøve 2, SjdAnders VarmingInternational Vinderklasse Vinder1, CK CaCIT
Lyngroden's Pia DK06387/201906.03.2021Ølgod, SjdPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 0 
Lyngroden's Pia DK06387/201904.09.2021Holsted (k), DJErling ClausenÅben klasse 0 
Mac du Bois Courcol DK00881/202028.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlVinder klasse Vinder2, CK
Mintos DK02816/201526.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 0 
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202005.04.2021Køge Unghunde klasse 1   
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202005.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardUnghunde klasse 1   
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202026.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 0 
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202027.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 0 
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202005.09.2021Rødby (k), SJDClaus M. NielsenUnghunde klasse 0 
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202011.09.2021Haslev (k), SJDAnders VarmingUnghunde klasse 0 
Mønboens Lussac Saint Emilion DK05945/202012.09.2021Tuse Næs (k), SJDJohn BakUnghunde klasse 0 
Odette du Vallon Díron DK06205/201905.04.2021Herfølge, DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Odette du Vallon d'Iron DK06205/201926.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKPoul VestervangÅben klasse 0 
Odette du Vallon d'Iron DK06205/201927.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Odette du Vallon d'Iron DK06205/201914.03.2021Tuse Næs (k), DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Odette du Vallon d'Iron DK06205/201907.03.2021Tuse Næs (k), SjdJohn BakÅben klasse 0 
Peri DK16160/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlUnghunde klasse 1   
Peri DK16160/201910.04.2021Nr. Aaby, DBKErling ClausenUKKVinder2
Peri DK16160/201926.03.2021Vissenbjerg Storkro, ESKSvend Aage VadUnghunde klasse 0 
Petite du Bois Courcol DK00880/202027.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlUnghunde klasse 1   
Piquet DK15076/201727.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlÅben klasse 0 
Pvn's Diana DK20322/201606.03.2021Sejstrup, SJDSvend Aage VadÅben klasse 1   
Pvn's Penny DK07547/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenUnghunde klasse 1   
Pvn's Penny DK07547/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 2   
Pvn's Penny DK07547/201901.04.2021Læsø (k), DJUffe JacobsenUnghunde klasse 3   
Pvn's PerraDK07546/201905.04.2021Herfølge, DJClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 3   
Pvn's Perra DK07546/201905.03.2021Broby (k), Sjd Robert PaulsenUnghunde klasse 0 
Pvn's Perra DK07546/201914.03.2021Esbjerg (k), DJRobert PaulsenUnghunde klasse 0 
Pvn's Perra DK07546/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 0 
Pvn's Perra DK07546/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 0 
Pvn's Perra DK07546/201907.03.2021Videbæk (k), SJDErik Lykkegaard WinklerUnghunde klasse 0 
Pvn's Petra DK07545/201914.03.2021Tuse (k) Prøve 2, DJAllan NissenUnghunde klasse 1   
Pvn's Petra DK07545/201920.03.2021Tuse Næs, DISKMogens Vestergaard HansenUnghunde klasse 1   
Pvn's Petra DK07545/201912.09.2021Tuse Næs (k), SJDAllan NissenÅben klasse 0 
Pvn's Phil DK14046/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlUnghunde klasse 0 
Pvn's Phil DK14046/201903.04.2021Sydjylland (k), SJDOve Steen PetersenUnghunde klasse 0 
Pvn's Phil DK14046/201904.10.2021Ballum (b), SJDFlemming SørensenBrugsklasse 0 
Pvn's Phil DK14046/201923.10.2021Kolding (b), SJDFlemming SørensenBrugsklasse 0 
Pvn's Pigro DK14043/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 1   
Pvn's Pigro DK14043/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenUnghunde klasse 0 
Pvn's Pil DK07548/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKAnton DahlUnghunde klasse 1   
Pvn's Pil DK07548/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 0 
Pvn's PokerDK07548/201910.04.2021Nr. Aaby, DBKErling ClausenUKKVinder3  
Pvn's Poker DK07541/201914.03.2021Esbjerg (k), DJRobert PaulsenUnghunde klasse 1   
Pvn's Poker DK07541/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse 1   
Rambo II De Casa Ato DK08361/202024.03.2021Herning (vk) Prøve 2, SjdErling ClausenInternational Vinderklasse Vinder2, CK
Rypkleppens G Ipa NO32427/1825.09.2021Lourupvej 30, Holsted, Uk/Åk, DGSKAnton DahlÅben klasse 0 
Sjanne DK11038/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenÅben klasse 1   
Sjanne DK11038/201920.03.2021Dgsk Markprøve 4 Borupgård, DGSKFlemming Fuglede JørgensenÅben klasse 2   
Sjanne DK11038/201906.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDAnders VarmingUnghunde klasse 1   
Sjanne DK11038/201919.03.2021Dgsk Markprøve 1 "klitgård", DGSKJens HansenÅben klasse 0 
Sjanne DK11038/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenÅben klasse 0 
Sjanne DK11038/201901.04.2021Læsø (k), DJUffe JacobsenÅben klasse 0 
Stenhøj Sako DK17091/201628.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghVinder klasse Vinder1, CK CaCIT
Stenhøj Sara DK17093/201626.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKPoul VestervangÅben klasse 0 
Stenhøj Sara DK17093/201607.03.2021Tuse Næs (k), SjdPoul VestervangÅben klasse 0 
Stevnsåen´s Tænd'aDK09866/201827.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Stevnsåen´s XenaDK08550/201827.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 2   
Stevnsåen´s XenaDK08550/201826.03.2021Sjælland - Holbæk,DPKMichael Skov PedersenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Cava DK010049/201905.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardUnghunde klasse 0 
Stevnsåen's Cava DK10049/201926.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 1   
Stevnsåen's Cava DK10049/201927.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenUnghunde klasse 1   
Stevnsåen's Cava DK10049/201905.09.2021Tuse Næs (k), DJAllan NissenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Cava DK10049/201919.09.2021Kalundborg (b), SJDFlemming SørensenBrugsklasse 0 
Stevnsåens GajaDK09842/201705.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardÅben klasse 0 
Stevnsåen's NukiDK08545/201805.04.2021Herfølge, DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Stevnsåen's NukiDK08545/201827.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 0 
Stevnsåen's NukiDK08545/201814.03.2021Tuse (k) Prøve 2, DJAllan NissenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Rose DK17025/201627.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 0 
Stevnsåen's Saga DK03999/201425.09.2021Falster, Dansk Breton KlubThomas StenbekVinder klasse Vinder2
Stevnsåen's Sally DK06958/201505.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardÅben klasse 0 
Stevnsåen's Sally DK06958/201526.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Sally DK06958/201527.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Sally DK06958/201519.03.2021Tuse Næs, DISKClaus M. NielsenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Sally DK06958/201520.03.2021Tuse Næs, DISKHans Peter ClausenÅben klasse 0 
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201812.09.2021Tuse Næs (k), SJDAllan NissenÅben klasse 0 
Stevnsåens XenaDK08550/201805.04.2021Herfølge, DJAllan BredsgaardÅben klasse 0 
Stevnsåen's Xena DK08550/201811.09.2021Haslev (k), SJDAnders VarmingÅben klasse 0 
Strandbys FilleDK09166/201726.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 0 
Strandbys FilleDK09166/201727.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Strandbys Fille DK09166/201704.09.2021Læsø (k), DJAnnette LaursenÅben klasse 0 
Strandbys Fille DK09166/201711.09.2021Stouby (k), SJDJoakim Skovgaard LarsenÅben klasse 0 
Strandbys Fille DK09166/201712.09.2021Gl. Toftegaard (k), SJDOve Steen PetersenÅben klasse 0 
Strandbys Fille DK09166/201717.09.2021Sindal (b), SJDAnton DahlBrugsklasse 2   
Strandbys Fille DK09166/201727.09.2021Holsted (b), SJDErik Lykkegaard WinklerBrugsklasse 0 
Strandbys Frække FridaDK06137/201726.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKPoul VestervangÅben klasse 2   
Strandbys Frække FridaDK06137/201727.03.2021Sjælland - Covid 19, DBKThomas StenbekÅben klasse 2   
Strandbys Frække FridaDK06137/201705.04.2021Herfølge, DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
Strandbys Frække Frida DK09167/201717.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 2   
Strandbys Frække Frida DK09167/201723.10.2021Kolding (b), SJDErling ClausenBrugsklasse 0 
Strandbys Frække Frida DK09167/201717.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 2   
Strandbys Frække Frida DK09167/201723.10.2021Kolding (b), SjdErling ClausenBrugsklasse IP  
Strandbys GaiaDK17048/201826.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Strandbys GaiaDK17048/201827.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenÅben klasse 0 
Strandbys GaiaDK17048/201807.03.2021Videbæk (k), SJDKirstein Risvig HenriksenÅben klasse 0 
Strandbys Gaia DK17048/201812.09.2021Holsted (k), SJDPoul Valdemar NielsenÅben klasse 0 
Strandbys Gaia DK17048/201819.09.2021Holsted (b), SJDHans Peter ClausenBrugsklasse 0 
Strandbys Gaia DK17048/201817.10.2021Brande (b), SJDPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 0 
Strandbys Gaia DK17048/201817.10.2021Brande (b), SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse IP  
TotDK10476/201826.03.2021Horsens Og Omegn, DBKJens HansenÅben klasse 0 
TotDK10476/201827.03.2021Horsens Og Omegn, DBKPoul Valdemar NielsenÅben klasse 0 
TotDK10476/201814.03.2021Tuse Næs (k), DJBjarne NørhaveÅben klasse 0 
TotDK10476/201805.04.2021Herfølge, DJClaus Raahauge KristensenÅben klasse 0 
TricoDK11457/201920.03.2021Dgsk Markprøve 6 Fredsted, DGSKErling ClausenUnghunde klasse 1   
TricoDK11457/201926.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghUnghunde klasse 1   
TricoDK11457/201927.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitUnghunde klasse 1   
TricoDK11457/201910.04.2021Nr. Aaby, DBKErling ClausenUKKVinder4  
VincentDK06522/201705.03.2021Broby (k), Sjd Robert PaulsenÅben klasse 2   
VincentDK06522/201714.03.2021Bjerre Herred (k), DJBrian Hinge KroghÅben klasse 0 
VincentDK06522/201706.03.2021Gl. Toftegaard (k), SJDFlemming Fuglede JørgensenÅben klasse 0 
VincentDK06522/201726.03.2021Horsens Og Omegn, DBKBrian Hinge KroghÅben klasse 0 
VincentDK06522/201727.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
VincentDK06522/201707.03.2021Videbæk (k), SJDErik Lykkegaard WinklerÅben klasse 0 
Vincent DK06522/201711.09.2021Stouby (k), SJDJoakim Skovgaard LarsenÅben klasse 0 
Vincent DK06522/201712.09.2021Holsted (k), SJDPoul Erik DahlÅben klasse 0 
Vincent DK06522/201718.09.2021Føllenslev (b), SJDAllan BredsgaardBrugsklasse 0 
Vincent DK06522/201719.09.2021Kalundborg (b), SJDFlemming SørensenBrugsklasse 0 
Vincent DK06522/201724.09.2021Lourupvej 30, Holsted - Uk/Åk, DGSKHans Peter ClausenÅben klasse 0 
Vincent DK06522/201725.09.2021Lourupvej 30, Holsted, Uk/Åk, DGSKAnton DahlÅben klasse 2   
Vincent DK06522/201704.10.2021Ballum (b), SJDFlemming SørensenBrugsklasse 0 
Vincent DK06522/201723.10.2021Kolding (b), SJDErling ClausenBrugsklasse 2   
Vincent DK06522/201723.10.2021Kolding (b), SjdErling ClausenBrugsklasse 2   
Vincent DK06522/201720.11.2021Brande (b), SjdJohn BakBrugsklasse IP  
ZeusDK08322/201627.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Østfyns MajiDK06879/201519.03.2021Dgsk Markprøve 3 Rødkærsbro, Poul Valdemar NielsenÅben klasse 0 
Østfyns MajiDK06879/201526.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Østfyns MajiDK06879/201527.03.2021Horsens Og Omegn, DBKThomas Dahl KlitÅben klasse 0 
Østfyns Nola DK07181/202004.09.2021Holsted (k), DJErling ClausenUnghunde klasse 0 
Østfyns Nola DK07181/202005.09.2021Vildbjerg (k), DJPoul Valdemar NielsenUnghunde klasse 0 
Østfyns Nola DK07181/202012.09.2021Holsted (k), SJDPoul Erik DahlUnghunde klasse 0 
Østfyns Nola DK07181/202024.09.2021Lourupvej 30, Holsted - Uk/Åk, DGSKHans Peter ClausenUnghunde klasse 0 

2020

NavnReg.nrDatoArrangørDommerKlassePræmieringPlacering
Aulumboens Merqu DK04832/201706.09.2020Holbæk, DJPoul Erik DahlÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/202006.09.2020Holbæk, DJPoul Erik DahlÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/201807.03.2020Haslev, SjdNiels Erik KrügerÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/201908.03.2020Hagested-Gislinge, SjdAllan NissenÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/202112.09.2020Haslev, SjdBjarne AxelsenÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/202213.09.2020Hagested-Gislinge, SjdAllan NissenÅben klasse IP  
Aulumboens Nuga DK01538/202326.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse IP  
Aulumboens O-Nikki DK05061/201806.03.2020Ballum, SjdAnton DahlUnghunde klasse 1   
Aulumboens O-Nikki DK05061/201808.03.2020Videbæk, SjdErling ClausenUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Cody DK09017/201905.09.2020Aalbæk, DJBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Cody DK09017/201913.09.2020Gl. Toftegaard, SjdJan KochUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Cody DK09017/201926.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Enya DK09018/201908.03.2020Videbæk, SjdHans Peter ClausenUnghunde klasse 1   
Aulumboens Q-Enya DK09018/201905.09.2020Aalbæk, DJBrian Hinge KroghUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Enya DK09018/201906.09.2020Vildbjerg, DJFrede NielsenUnghunde klasse IP  
Aulumboens Q-Enya DK09018/201926.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveUnghunde klasse IP  
Baldur DK11208/201407.03.2020Haslev, SjdAllan NissenÅben klasse IP  
Breton Banden Luna DK18596/201607.03.2020Haslev, SjdClaus Raahauge KristensenÅben klasse IP  
Davinci DK08692/201708.03.2020Videbæk, SjdThomas Dahl KlitÅben klasse 2   
Davinci DK08692/201706.03.2020Bramming, SjdJoakim Skovgaard LarsenÅben klasse IP  
Davinci DK08692/201707.03.2020Holsted, SjdErling ClausenÅben klasse IP  
Doris DK08696/201708.03.2020Videbæk, SjdHans Peter ClausenÅben klasse 2   
Doris DK08696/201726.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse 2   
Doris DK08696/201707.03.2020Holsted, SjdErling ClausenÅben klasse IP  
Doris DK08696/201725.10.2020Holsted, SjdBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Duke DK08690/201704.09.2020Aalbæk, DJJesper Kjærulff HansenÅben klasse IP  
Duke DK08690/201707.03.2020Gl. Toftegaard, SjdPoul Aagaard SørensenÅben klasse IP  
Duke DK08690/201713.09.2020Gl. Toftegaard, SjdOve Steen PetersenÅben klasse IP  
Engbjergvejs Ida DK11480/201307.03.2020Haslev, SjdClaus Raahauge KristensenÅben klasse 2   
Engbjergvejs Inka DK11484/201312.09.2020Haslev, SjdClaus M. NielsenÅben klasse IP  
Engbjergvejs Oni DK09222/201808.03.2020Videbæk, SjdThomas Dahl KlitUnghunde klasse 1   
Engbjergvejs Oni DK09222/201806.03.2020Bramming, SjdHans Peter ClausenUnghunde klasse IP  
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201608.09.2020Ølgod, SjdAllan NissenÅben klasse 2   
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201608.03.2020Videbæk, SjdHans Peter ClausenÅben klasse IP  
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201612.09.2020Stouby, SjdFrede NielsenÅben klasse IP  
Grand's Uniq M.Sigi DK11490/201625.10.2020Holsted, SjdBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Kenzo DK10251/201309.10.2020Kolding Bkl Eng., SjdPoul Valdemar NielsenBrugsklasse 1   
Kenzo DK10251/201312.03.2020Tuse Næs, DJClaus M. NielsenInternational Vinderklasse  1, CK
Klaphattens Bowie DK20092/201607.03.2020Haslev, SjdAllan NissenÅben klasse IP  
Klaphattens Bowie DK20092/201608.09.2020Ølgod, SjdAllan NissenÅben klasse IP  
Klaphattens Bowie DK20092/201612.09.2020Stouby, SjdFrede NielsenÅben klasse IP  
Klaphattens Bowie DK20092/201620.09.2020Ringe, SjdAnders VarmingBrugsklasse IP  
Klaphattens Bowie DK20092/201625.10.2020Holsted, SjdBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Klaphattens Bowie DK20092/201626.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveÅben klasse IP  
Klaphattens Emma DK03167/201407.03.2020Holsted, SjdOve Steen PetersenÅben klasse 1   
Klaphattens Emma DK03167/201415.11.2020Brande (b), SjdAllan NissenBrugsklasse IP  
Klaphattens Emma DK03167/201402.10.2020Terkelsbøl, DJErik RimmenInternational Vinderklasse  4  
Klettens A Trond DK16162/201805.09.2020Aalbæk, DJBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Klettens A Trond DK16162/201806.03.2020Bramming, SjdJoakim Skovgaard LarsenUnghunde klasse IP  
Klettens A Trond DK16162/201808.03.2020Videbæk, SjdThomas Dahl KlitUnghunde klasse IP  
Lady du Fief des Kallistos DK18126/201507.03.2020Holsted, SjdErling ClausenÅben klasse 2   
Lady du Fief des Kallistos DK18126/201515.11.2020Brande (b), SjdAllan NissenBrugsklasse 2   
Lilli du Bois Courcol DK04240/201618.10.2020Brande, SjdBrian Hinge KroghBrugsklasse IP  
Louis DK03588/201707.03.2020Haslev, SjdClaus Raahauge KristensenÅben klasse 1   
Louis DK03588/201708.03.2020Hagested-Gislinge, SjdClaus M. NielsenÅben klasse 1   
Louis DK03588/201719.09.2020Føllenslev, SjdThomas StenbekBrugsklasse 1   
Lukas DK09304/201506.03.2020Bramming, SjdThomas Dahl KlitÅben klasse 1   
Lukas DK09304/201607.03.2020Gl. Toftegaard, SjdBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Lyngroden's Pia DK06387/201908.09.2020Ølgod, SjdAllan NissenUnghunde klasse IP  
Lyngroden's Pia DK06387/201912.09.2020Stouby, SjdFrede NielsenUnghunde klasse IP  
Mac du Bois Courcol DK00881/202006.03.2020Broby, SjdAnders VarmingÅben klasse 1   
Mintos DK02816/201508.03.2020Videbæk, SjdErling ClausenÅben klasse IP  
Mintos DK02816/201518.09.2020Terkelsbøl, SjdFrede NielsenBrugsklasse IP  
Mintos DK02816/201525.10.2020Holsted, SjdPoul Valdemar NielsenÅben klasse IP  
Mintos DK02816/201526.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveÅben klasse IP  
Ose de Kerveillant DK11190/201806.09.2020Vildbjerg, DJFrede NielsenÅben klasse IP  
Pax DK16158/201908.09.2020Ølgod, SjdAllan NissenUnghunde klasse 1   
Pvn's Diana DK20322/201606.03.2020Ballum, SjdAnton DahlÅben klasse IP  
Pvn's Diana DK20322/201607.03.2020Holsted, SjdOve Steen PetersenÅben klasse IP  
Pvn's Penny DK07547/201907.03.2020Gl. Toftegaard, SjdBrian Hinge KroghUnghunde klasse 2   
Pvn's Penny DK07547/201905.09.2020Læsø, DJUffe JacobsenUnghunde klasse IP  
Pvn's Penny DK07547/201913.09.2020Gl. Toftegaard, SjdOve Steen PetersenUnghunde klasse IP  
Pvn's Penny DK07547/201926.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveUnghunde klasse IP  
Pvn's Perra DK07546/201908.03.2020Videbæk, SjdHans Peter ClausenUnghunde klasse IP  
Pvn's Perra DK07546/201926.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveUnghunde klasse IP  
Pvn's Petra DK07545/201912.09.2020Haslev, SjdClaus M. NielsenUnghunde klasse IFF  
Pvn's Petra DK07545/201926.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenUnghunde klasse IP  
Pvn's Poker DK07541/201906.09.2020Vildbjerg, DJErling ClausenUnghunde klasse IP  
Pvn's Poker DK07541/201926.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenUnghunde klasse IP  
Rambo II De Casa Ato DK08361/202005.09.2020Terkelsbøl, DJPoul Erik DahlÅben klasse 1   
Rambo II De Casa Ato DK08361/202020.09.2020Ringe, SjdAnders VarmingBrugsklasse 1   
Rambo II De Casa Ato DK08361/202004.09.2020Terkelsbøl, DJOve Steen PetersenÅben klasse IP  
Rambo II De Casa Ato DK08361/202018.09.2020Terkelsbøl, SjdFrede NielsenBrugsklasse IP  
Rambo II De Casa Ato DK08361/202026.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse IP  
Rambo II De Casa Ato DK08361/202027.09.2020Gl.Toftegård, DBKNiels Erik KrügerVinder klasse  1, CK
Rambo II De Casa Ato DK08361/202002.10.2020Terkelsbøl, DJErik Lykkegaard WinklerInternational Vinderklasse  3  
Råsokhøgdas Piaf NO52664/1605.09.2020Aalbæk, DJBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Råsokhøgdas Piaf NO52664/1618.09.2020Sindal, SjdOle Dahl MadsenBrugsklasse IP  
Sjanne DK11038/201926.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveUnghunde klasse 1   
Sjanne DK11038/201905.09.2020Læsø, DJUffe JacobsenUnghunde klasse 2   
Sjanne DK11038/201913.09.2020Gl. Toftegaard, SjdPoul Erik DahlUnghunde klasse IP  
Stenhøj Sara DK17093/201612.09.2020Haslev, SjdBjarne AxelsenÅben klasse IFF  
Stenhøj Sara DK17093/201607.03.2020Haslev, SjdClaus Raahauge KristensenÅben klasse IP  
Stenhøj Sara DK17093/201626.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse IP  
Stevnsåen's Cava DK10049/201912.09.2020Haslev, SjdClaus M. NielsenUnghunde klasse IFF  
Stevnsåen's Cava DK10049/201906.09.2020Holbæk, DJJoakim Skovgaard LarsenUnghunde klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201806.09.2020Holbæk, DJPoul Erik DahlÅben klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201807.03.2020Haslev, SjdNiels Erik KrügerUnghunde klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201808.03.2020Hagested-Gislinge, SjdAllan NissenUnghunde klasse IP  
Stevnsåen's Tænd'a DK09866/201824.09.2020Tappernøje, ESKThomas StenbekÅben klasse IP  
Stevnsåen's Xena DK08550/201807.03.2020Haslev, SjdAllan NissenUnghunde klasse 1   
Strandbys Bon DK06237/201427.09.2020Gl.Toftegård, DBKPoul Aagaard SørensenVinder klasse  2  
Strandbys Fille DK09166/201704.09.2020Aalbæk, DJFrede NielsenÅben klasse IP  
Strandbys Fille DK09166/201705.09.2020Aalbæk, DJBrian Hinge KroghÅben klasse IP  
Strandbys Fille DK09166/201708.03.2020Videbæk, SjdErling ClausenÅben klasse IP  
Strandbys Fille DK09166/201713.09.2020Gl. Toftegaard, SjdPoul Erik DahlÅben klasse IP  
Strandbys Fille DK09166/201718.09.2020Sindal, SjdOle Dahl MadsenBrugsklasse IP  
Strandbys Fille DK09166/201726.09.2020Ballum, DBKBjarne NørhaveÅben klasse IP  
Strandbys Frække Frida DK09167/201707.03.2020Haslev, SjdNiels Erik KrügerÅben klasse IP  
Strandbys Gaia DK17048/201806.03.2020Bramming, SjdThomas Dahl KlitUnghunde klasse IP  
Tintin DK09472/201613.09.2020Gl. Toftegaard, SjdJan KochÅben klasse 1   
Tintin DK09472/201626.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse IP  
Tot DK10476/201826.09.2020Ballum, DBKFrede NielsenÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201708.03.2020Hagested-Gislinge, SjdAllan NissenÅben klasse 2   
Vincent DK06522/201705.09.2020Aalbæk, DJErik Lykkegaard WinklerÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201706.03.2020Broby, SjdAnders VarmingÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201707.03.2020Haslev, SjdClaus Raahauge KristensenÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201711.09.2020Broby, SjdFrede NielsenÅben klasse IP  
Vincent DK06522/201712.09.2020Stouby, SjdFrede NielsenÅben klasse IP  
[category_specific_rss_menu][/category_specific_rss_menu]
 Alle rettigheder reserveret. Designet og udviklet af PixelPanda.dk ApS
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram